Титан-цинк для покрівлі – рішення на довгі роки!

Титан-цинк широко відомий покрівельний матеріал, проте багато хто не знає про весь спектр переваг, якими наділений цей покрівельний матеріал. Почали його використовували ще 200 років тому для облицювання фасадів та інтер’єрів. Адже, титан-цинк має чудову природну кольорову палітру від темно-сірого до світло-сірого. Проте, як покрівельний матеріал, широкої популярності метал здобув лише останні три десятиліття.

Титан-цинк це сплав, до складу якого входять:

  • цинк – 99.685 %
  • мідь – 0,08-1,0 %
  • титан – 0.02-0.2 %
  • алюміній – 0-0,015 %

Оскільки цинк схильний до такого явища як “повзучість”, тобто під нахилом нижній край листа може ставати товстішим. Саме тому, додають титан, який стримує ці процеси.

Сфери застосування листів титан-цинку:

  • покриття даху
  • облицювання фасадів
  • оздоблення інтер’єрів
  • виготовлення водостічних систем

Найчастіше титан-цинк використовують, як покрівельний матеріал. Це пов’язано з тим, що такий матеріал має чудові фізичні властивості, що впливають на термін експлуатації.

Головні переваги титан-цинку:

Стійкість до корозії. Патина, яка утворюється на поверхні листів в процесі взаємодії з повітрям, слугує абсолютним бар’єром у запобіганні утворення корозії.

Екологічність. Титан-цинк є природним матеріалом, який не несе шкоди зовнішньому середовищу та мешканцям будинку

Довговічність. Оскільки, матеріал покривають патиною, він стає стійкішим до фізичних руйнувань та температурних коливань. Довговічність металу сягає понад 100 років у сухих кліматичних умовах і 80 років — для вологих.

Легкість та гнучкість. З таким матеріалом чудово працювати, створюючи покрівлі найрізноманітніших форм та конфігурацій. Крім цього, має невелику вагу, що не дає суттєвого навантаження на фундамент.

Доступна ціна. Титан-цинк володіє всіма найкращими якостями, які властиві міді. Однак, титан цинк значно дешевший, а отже це ще одна перевага.

Великий вибір титан-цинку для фасадів та покрівель різних кольорів та розмірів можна замовити на нашому сайті. Для консультації телефонуйте за номером 095 110 68 99.

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *