Сайдинг та його головні особливості

Сайдингом одночасно називають і технологію обшивки фасаду чи даху, і матеріал, який для цього використовується. Панелі прямокутної форми монтують за допомогою спеціального замка одна до одної. Для кріплення до основи використовують цвяхи.

Спеціалісти використовують два типи монтажу залежно від індивідуальних особливостей будівлі. Головний – кріплення на сам дах. У деяких випадках використовується спеціальна обрешітка. Усі стики, віконні та дверні отвори закривають за допомогою спеціальних елементів.

Сучасні виробники створюють панелі різних габаритів. Стандартний варіант має довжину від 3 до 4 метрів, а ширину до 25 сантиметрів. Сайдинг на ринку покрівельних матеріалів може мати різну вартість, однак, ціна залежить не стільки від його розмірів, скільки від матеріалу, з якого його виготовили.

Види сайдингу та їх особливості

В залежності від сировини виробництва можна виділити кілька найбільш популярних варіантів сайдингу. Це:

  •         Акриловий. Такі панелі створюють з акрилових полімерів, які вирізняються міцністю та тривалим терміном експлуатації. Акрилова поверхня не втрачає насиченого кольору під дією ультрафіолетового проміння. Сам матеріал досить легкий та доступний за ціною.
  •         Металевий. Металевий сайдинг у м. Львів та загалом у Західний Україні можна зустріти досить часто. Його виготовляють з цинку, алюмінію або ж сталі. Це – міцні та надійні панелі, які практично не мають кінцевого терміну використання. Для обробки використовується ґрунтування, полімерні лаки або фарби.
  •         Вініловий. Такі панелі створюють з ПВХ. Він досить легкий та міцний. Чудово витримує вплив атмосферних факторів і підходить для облицювання житлових будинків.

Кожен варіант має свої переваги. Можна купити металевий сайдинг Львів, який має форму корабельної дошки, «ялинки» або блок-хауса. Таке різноманіття дозволяє підібрати оптимальні панелі, які б вписувалися в архітектурні особливості будівлі. Металеві панелі не бояться різких перепадів температур. Вони екологічні, не горять, а спеціальне покриття забезпечує захист від корозії.

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *