Різновиди покрівельних матеріалів

Знаючи плюси і мінуси кожного покрівельного матеріалу, можливо грамотно здійснити його вибір. Тому коротко про основні види:

Фальцева покрівля – металеві листи у вигляді спеціальних швів, що монтуються по всій площині даху.  Зазвичай, це листи чи рулони з міді, титан-цинку, алюмінію, нержавійки та булату. Така покрівля є довговічною та міцною, не потребує додаткового обслуговування та чудово підходить для будь-яких кліматичних умов.

Керамічна черепиця характеризується своєю екологічністю. Технологія виготовлення полягає у формуванні глиняних пластин (черепиць), які згодом  висушують та випікають при температурі 1000 С°. Така покрівля міцна та термостійка, крім того, черепиця не поглинає воду, швидко висихає та має дихаючу  основу.

керамічна черепиця

Металочерепиця – оцинковані або алюмінієві листи, які зовні покриваються кольоровим полімером та мають форму керамічної черепиці. Метал в основі листа, не піддається швидкому руйнуванню і  полімери створюють додатковий захист. Чудова відповідність ціна = якість.

металочерепиця

Бітумна черепиця – одна із найлегших покрівель, тому не створює додаткового навантаження на фундамент будівлі. Підходить для дахів різної конфігурації та форм.

покрівля з бітумною черепиці

Покрівля зі сланцю – надійний та довговічний дах, оскільки сланець – це натуральний природний камінь, який є стійким до негативних впливів природних явищ. Покрівлі з натуральних матеріалів таких як: солома, очерет, гонта є екологічно чистими та безпечними як для мешканців дому, так і для навколишнього середовища.

сланцева покрівля

Покрівлі з натуральних матеріалів таких як: солома, очерет, гонта є екологічно чистими та безпечними як для мешканців дому, так і для навколишнього середовища.

покрівля зі соломи

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *