Фасадні роботи

Замовити дану послугу можна за телефоном +380951106899

Проведення комплексних фасадних робіт, спрямованих на захист внутрішнього простору будівель від негативного впливу навколишнього середовища та надання їм естетично приємного зовнішнього вигляду – саме в цьому полягає наша «місія». Отже, співпрацюючи з нами, ви зможете отримати всі наявні види робіт з фасадами. До переліку найбільш популярних фасадних робіт, виконуваних нашими спеціалістами, як у Львові, так і в будь-яких інших містах західних областей України, відносяться наступні:

  • інспектування зовнішньої лицьової сторони будівлі з метою виявлення наявних дефектів або пошкоджень;
  • демонтування зношеного покриття;
  • здійснення підготовчих робіт, пов’язаних з виконанням фасадних робіт, – усунення нерівностей та ушкоджень;
  • теплоізоляція споруд – їхнє утеплення панелями «Аеропан», піною, пінополістиролом, перлітом або мінеральною ватою;
  • ґрунтування та оштукатурювання теплоізоляційного шару. На цьому етапі фасадних робіт, як в принципі й на будь-якому іншому, ми використовуємо лише високоякісні сучасні матеріали від провідних вітчизняних й світових виробників, що гарантує нашим замовникам міцну та витривалу будівельну конструкцію, яка з-поміж інших вирізнятиметься естетичним зовнішнім виглядом;
  • облицювання фасадів. Тут також перед вами відкривається широкий вибір – ви можете віддати перевагу укладанню каменю на зовнішню лицьову сторону будівлі, а можете зупинитися на монтажі вентильованих чи скляних фасадів. Все залежить від ваших естетичних смаків та уподобань;
  • декорування відремонтованих об’єктів нерухомості. Виготовлення та монтаж фасадних декорів, зовнішнє підсвічування споруд й прибудинкових територій або відновлення наявних до цього архітектурних деталей – все це під силу справжнім професіоналам.

Обираючи нас як виконавців фасадних робіт у Львові та в інших містах західноукраїнських областей, ви надаєте перевагу професійному підходу. Так чому б не зв’язатися з нашими фахівцями прямо зараз? Тим паче що вони беруться за виконання замовлень будь-якого рівня складності й обсягів.

вулиця Кульпарківська, 226, Львів, Львівська область, 79000

+38095 110 6899