Облицювання фасадів алюмінієм

Облицювання фасадів має важливе значення у загальній конструкції будинку. Перш за все, його виконують задля естетичного та привабливого зовнішнього вигляду будівлі. Але ще важливіше – це захист стін від погодних факторів, руйнування та збереження тепла. Звичайне штукатурення і фарбування не можуть повною мірою виконувати захисну функцію. Тому у світі будівництва було розроблено надійне рішення — оздоблення алюмінієм.

Існують кілька варіантів облицювання фасадів:

  1. навісні алюмінієві панелі, мабуть, найпопулярніший вид фасадів. Такий варіант чудово підійде для нежитлових  та комерційних об’єктів. Цей вид створює стриманий вигляд, проте різноманіття кольорів дозволяє зробити екстер’єр стильним та новітнім. Особливістю навісних фасадів є те, що коли на стіни кріпиться каркас, на який монтують панелі, утворюється ущелина. Через цю порожнечу відбувається циркуляція повітря, яка протидіє появі грибка, конденсату тощо.
  2. фальцеві фасади. Для облицювання стін використовують алюміній відповідної товщини. Такий матеріал, з однієї сторони, має володіти високою пластичністю та гнучкістю, щоб можна було зробити монтаж для будівель з найрізноманітнішою конфігурацією. З іншої, алюмінієві панелі повинні бути міцними, щоб протидіяти зовнішнім несприятливим факторам. Завдяки фальцевому з’єднанню, конструкції є надійними та міцними.
  3. готові алюмінієві листи. Унікальність таких листів полягає в тому, що вони мають різноманітний дизайн, наприклад, у вигляді ромбів, горизонтальних ліній тощо. Вони є міцні та довговічні. Такі листи підійдуть для облицювання не лише комерційних будівель, а й для приватних будинків. Найкращим виробником алюмінієвих панелей для покрівель та фасадів є компанія Prefa.

Переваги облицювання фасадів алюмінієм

  • довговічність
  • гнучкість та пластичність
  • доступна ціна
  • антикорозійні якості
  • велика кольорова гама

Наша компанія співпрацює з найкращими виробниками алюмінієвих листів та систем для покрівель та фасадів. Тут ви можете обрати для себе найкращий варіант по кольору, ціні та виробнику. Крім цього, наші майстри допоможуть здійснити облицювання фасадів швидко та якісно.

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *