Мідь для покрівель та фасадів КМЕ – найвища якість!

Мідь як матеріал, який використовується у будівництві, архітектурі та дизайні, посідає чи не одне із домінуючих позицій. Проте, чи не найважливіше у виборі матеріалу є надійний виробник. Лідером покрівельної міді є компанія КМЕ.

КМЕ — це німецька компанія, яка має сторічну історію і є партнером багатьох європейських будівельних компаній. За весь період існування було налагоджено та розширено виробництво міді покрівельної у Франції, Італії та інших країнах Європи. Удосконалено якість продукції та запатентовано нові технології виготовлення нових лінійок міді для фасадів та покрівель.

КМЕ виготовляє мідь у рулонах та листах, різних розмірів та товщини, що дозволяє її використовувати у таких сферах, як:

  • покрівельні роботи
  • фасадні роботи
  • внутрішні оздоблювальні роботи
  • виготовлення водостічних систем

Чому мідь від КМЕ є однією з найкращих?

1.Якість, перевірена часом. На заводах КМЕ здійснюється чіткий контроль на всіх стадіях виробництва, в тому числі пакування та транспортування. Це сертифікований продукт, який має гарантію якості та довговічності. Мідні листи є гнучкими, що дозволяє застосовувати їх для втілення найоригінальніших ідей та архітектурних задумів. А термін експлуатації, без додаткового догляду сягає понад 100 років.

2.Великий вибір кольорів та архітектурних стилів. Експертами компанії було розроблено низку виробничих лінійок, які відрізняються не лише кольором, фактурністю та комбінаціями з іншими металами. Наприклад, латунь, яка поєднує мідь та олово, чи бронза — мідь та цинк. Також, є оксидовані та патиновані мідні листи, що відзначаються особливою довершеністю. Ознайомитися з усіма виробами можна тут.

3.Вигідна ціна. Всім відомо, що мідь як метал на ринку покрівельних матеріалів має високу вартість. Це зумовлено сукупністю найкращих хімічних та фізичних властивостей цього металу. Проте, виробник пропонує вигідну ціну за найкращу якість.

Наша компанія завжди пропонує своїм клієнтам тільки найкращі товари для покрівель та фасадів. Одним із таких варіантів є мідні листи та рулони марки КМЕ. Монтаж покрівель та фасадів листами КМЕ — це рішення, яке окупиться вам у найближчі 10 років!

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *