Металочерепиця – лідер серед покрівель

Покрівля — це надійний тил вашого дому протягом багатьох десятиліть. Тому, при виборі матеріалів для даху необхідно підійти якомога ретельніше. Сьогодні великого попиту здобула металочерепиця. Це модернізована металева покрівля, яка має багату кольорову палітру та різноманіття форм і видів.

Проте, це не усі переваги завдяки яким цей матеріал став лідером серед покрівель. До її головних якостей належать:

  1. Міцність та вогнестійкість, що зумовлена будовою плити, в основі якої є лист металу, покритий полімерами, що без проблем витримують механічний вплив, пориви вітру та інші явища природи.
  2. Гарантія довговічності металочерепиці сягає понад 50 років. Найчастіше в основі металочерепиці використовують сталь або алюміній, які характеризуються високою протидією корозії.
  3. Кольори та форми черепиці на будь-який смак за допомогою яких, можна надати довершений вигляд будинку та доповнити будь-який екстер’єр.
  4. Легкість плит не створює додаткового навантаження на фундамент, тому можна здійснювати монтаж даху для будь-якої будівлі.
  5. Мінімальне технічне обслуговування впродовж усього терміну служби.

 

Варто зазначити, що ціна такої покрівлі на пряму залежить від ряду якостей, які має металочерепиця, а це:

  • якість та вид металу, який є в основі
  • товщина бляхи
  • товщина полімерного покриття

Проте, ціна дорівнює якість, яку ви обираєте на десятки років.

Щодо негативних моментів варто віднести важкість монтажу і довготривалість процесу. Це також залежить від самої конструкції та нахилу покрівлі. Чим складніше сконструйований дах, тим важче зробити це самотужки. Тому, без допомоги професійних покрівельників вам не обійтись. Монтаж такої покрівлі вимагає неабиякого досвіду та необхідних інструментів.

У нашому онлайн магазині є великий вибір виробників металочерепиці, які відзначаються високою оцінкою та досконалою репутацію. А наші ціни вас приємно здивують!

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *