Металеві водостічні системи та їх особливості

Система водостоку – обов’язкова частина будь-якої будівлі, незалежно від її призначення та конструкції. Головне завдання таких труб – збір усіх атмосферних осадів та максимально швидке відведення таких мас з даху. Завдяки цьому вода не впливає на цілісність покрівлі, не створює сприятливі умови для розвитку цвілі, не знижує ізоляційні матеріали.

Шукаєте водостічні системи Львів? В нашому магазині ви зможете знайти найбільший асортимент. Ми пропонуємо продукцію перевірених виробників. Вона відповідає усім європейським та міжнародним стандартам якості.

Головні типи водостічних систем та їх особливості

Водостічні системи відрізняють матеріалом, з якого їх створили. Навіть у ніші металевих продуктів використовуються різноманітні метали та їхні сплави. Найбільш популярні варіанти:

  •         сталь;
  •         мідь;
  •         алюміній;
  •         цинк в суміші з титаном.

Металеві водостічні системи зі сталі вирізняються високим рівнем міцності та надійності, проте завжди мають захисне покриття. Корозійні процеси негативно впливають на цілісність конструкції. Щоб зупинити їх на метал наносять полімерний, цинковий (холодний чи гарячий) шар або захисну фарбу. Якісні сталеві вироби мають довгий термін експлуатації та витримують будь-яку вагу талої води, снігу, інших опадів.

Мідні ринви використовуються досить рідко, хоча це – найстаріший тип водостоків. Мідь не боїться корозії, тому не потребує додаткового захисту. Але такі водостічні труби мають високу вагу та немаленьку вартість. Їх використовують, якщо необхідно зберегти традиційний зовнішній вигляд фасадів та дахів. Також з міді можна створити конструкцію будь-якої форми, тому для нестандартних архітектурних рішень подібний варіант підходить найкраще.

Алюмінієві ринви мають невелику вагу та демократичну вартість. Такі вироби можна фарбувати в будь-який колір. До того ж, такі системи легко монтуються. Що ж стосується суміші цинку та титану, то такий варіант має великий термін експлуатації. Він не деформується під дією атмосферних чи механічних факторів.

Головні переваги металевих ринв

Металеві водостічні системи мають безліч переваг. По-перше, вони дуже міцні та надійні. Під впливом атмосферних факторів, перепадів температур та різких змін погоди такі ринки не втрачають цілісності. Їх дуже важко деформувати чи пошкодити.

По-друге, подібні системи відрізняються безпекою та вогнетривкістю. Їх можна використовувати в діапазонах температур від -60 до +130 °С. Навіть в екстремальних умовах система виконує свою функцію та ефективно відводить воду з даху.

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *