Клінкерна цегла – відмінний вибір

Цегла — це будівельним матеріалом у вигляді бруска, який використовується не лише з метою будівництва, а й декорування. До цього виду належить облицювальна цегла та декоративна, яка використовується для створення дизайну інтер’єру чи екстер’єру.
Клінкерна цегла — це саме облицювальна цегла, яка характеризується різноманіттям фактур та кольорів, що повністю дозволяють втілити цікаві дизайнерські ідеї. Цеглу виготовляють з глини, формуючи її у брикети, після чого випікають при дуже високій температурі понад 1000 °C. їй притаманний особливий металевий звук та глянцевість поверхні. Технологія випікання робить клінкерну цеглу більш міцною та водостійкою на відміну від звичайної червоної цегли. Це своєю чергою впливає на вартість, що є значно вищою за інші види цегли.

До ключових переваг цегли належить:

  • міцність, що є однією із найвищих, і в залежності від виробника в середньому становить М600
  • довговічність, яка пов’язана зі стійкістю до стирання
  • вологостійкість – поглинання води становить лише від 1.5 до 8%

морозостійкість – в середньому 250 циклів замерзання

Де можна використовувати клінкерну цеглу?
Завдяки естетичному вигляду, цеглу часто використовують для оздоблення будівель. Але це не весь перелік, адже вона чудово підійде для декорування:

  • фасаду
  • внутрішніх стін дому, інтер’єру
  • парканів та огорож
  • садових доріжок

Крім цього, такі відомі виробники цегли як Terca, Roben, Nelissen мають великий діапазон кольорів: червоний, оранжевий, рожевий, синій, сірий, коричневий, графітовий, чорний, бежевий, білий. А також велике різноманіття відтінків, які можна поєднувати разом в одному декорі.

Якщо ви шукаєте справді надійний та міцний матеріал, то клінкерна цегла відповідає всім стандартам. Ціна відповідає якості продукції, яку ви можете знайти у нашому магазині та обрати те, що вам найбільше підходить.

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *