Еко покрівля з соломи та очерету

Нове — це добре забуте старе.Те саме можна сказати про покрівлю з очерету та соломи. В давнину ці матеріали були основними для перекриття даху, і добре перевірені часом. Сьогодні, все більша увага прикута до екології, тому такий еко дах це безпечно, надійно та оригінально.
Покрівля з очерету відома не лише в Україні, а й країнах зі суворим холодним та жарким кліматом: Велика Британія, скандинавські країни, країни Африки тощо. Варто розглянути ближче ці покрівельні матеріали.

Головні переваги:

  • Екологічність. Про це не варто навіть нагадувати, адже усім відомо методи виробництва соломи та очерету. Природні матеріали, які створюють оптимальний мікроклімат у приміщенні та не викликають алергічних реакцій.
  • Теплоізоляція. Важливо підкреслити, що ці матеріали мають прекрасні ізоляційні властивості. Взимку забезпечує тепло, а влітку прохолоду.
  • Водонепроникність. Можливо важко повірити, але при правильному укладанні соломи, такий дах буде абсолютно водонепроникним, а також забезпечуватиме повний захист від УФ-променів.
  • Міцність та довговічність. При правильному експлуатаційному догляді, такий дах може прослужити понад 40 років, попри кліматичні умови.
  • Естетичність. Унікальна та декоративна покрівля з відмінними функціональними властивостями. Чудово підкреслить вигляд як сучасних будинків, готельно-ресторанних комплексів, а також котеджів та заміських будинків.

Щодо недоліків, то звичайно вони теж присутні:
По-перше, солом’яний дах, здавалося б мав бути дешевими, відштовхуючись від доступності матеріалів. Однак, тривалий та ретельний монтаж покрівлі може впливати на кінцеву вартість самого даху. Щоб забезпечити міцність, щільність та гідроізоляцію конструкції важливо ретельно та поступово укладати покрівельну солому. Крім цього, складність монтажу випливає зі складності конструкції, величини та висоти. Попередньо покрівельники мають оцінити якість соломи, товщину, підготувати необхідний каркас та кріплячі елементи.
По-друге, солома та очерет — це вогненебезпечні матеріали, які потребують обробки спеціальними засобами. Однак, слабким місцем таких дахів є все ж таки волога, яка провокує появу грибка, цвілі тощо. Знову ж таки, це все відштовхується від якості соломи та належного монтажу.
Ви ще вагаєтесь чи вибрати еко дах? Безперечно так. Команда професійних покрівельників “ТехБудДизайн” має великий досвід монтажу солом’яних дахів, тому допоможе здійснити належний монтаж даху будь-якого дизайну та конфігурації.

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *