Фасад з міді

Замовити дану послугу можна за телефоном +380951106899

Фасади з міді дедалі частіше набирають популярності не лише в країнах Європи, а й в Україні. Облицювання цим матеріалом дозволяє надати будівлі більш розкішного та сучасного вигляду.  Мідь вважається одним із найкращих покрівельних матеріалів. Тому, сьогодні є практика використання міді не лише для покриття дахів, а й для облицювання фасадів.

Наша компанія займається продажем міді покрівельної, а також монтажем фасаду з міді. Наш досвід дозволяє проводити фасадні роботи будь-якої складності та об’єму. Ми гарантуємо якісну роботу у чітко встановлені терміни. Наша команда працює по всій Західній Україні.

Фасад з міді: переваги та особливості.

  1. Престиж та розкіш. Метал належить до дорогих металів. Але в процесі експлуатації облицювання цим матеріалом повністю окупиться.
  2. Довговічність. Завдяки природному патентуванню, мідь набуває антикорозійних якостей, які впливають на термін експлуатації фасаду.
  3. Надійність. Це гнучкий, але міцний матеріал, який має високу стійкість до явищ природи (температурні коливання, град, вітер тощо).

вулиця Кульпарківська, 226, Львів, Львівська область, 79000

+38095 110 6899